Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: property_searches in template_preprocess_property_details() (line 585 of /var/www/drupal7/sites/all/modules/property/v1/property.module).
  • Notice: Undefined offset: 0 in template_preprocess_property_details() (line 586 of /var/www/drupal7/sites/all/modules/property/v1/property.module).
  • Notice: Undefined offset: 1 in template_preprocess_property_details() (line 589 of /var/www/drupal7/sites/all/modules/property/v1/property.module).

Dom na sprzedaż

Mazowieckie, grodziski, Grodzisk Mazowiecki, Zalesie

Cena:
1 490 000 PLN
Numer oferty:
276
Powierzchnia:
215 m²
Powierzchnia działki:
6000
Liczba pokoi:
6
Gaz:
miejski
Typ podłączenia wody:
miejska
Kanalizacja:
szambo
Ogrzewanie:
gazowe
Stan budynku:
bardzo dobry
Data dodania:
2015-04-16
Data aktualizacji:
2017-06-15

Opis oferty: Bardzo ładny dom położony na osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowosci Zalesie niedaleko Grodziska Mazowieckiego. Dobrze zlokalizowany - do trasy nr 8 (katowickiej) ok. 2km, dojazd do Warszawy zajmuje pół godziny samochodem. Budynek postawiony z ceramiki wykończony materiałami wysokiej jakości. Składa się na dole z dużego hollu, salonu (ok. 40m2) z kominkiem i wyjściem na duży taras, z ktorego rozciąga się widoka na rzekę i staw znajdujące się na terenie działki. Salon graniczy z kuchnią oraz jadalnią.Na parterze znajduje się również gabinet , wc oraz dwustanowiskowy garaż. Piętro składa się z trzech sypialni, garderoby, salonu kąpielowego. Dookoła działki znajduje się młody las, również działka jest częściowo zadrzewiona sosnami. Teren jest całkowicie zagospodarowanyny, znajdują się na nim nasadzenia z krzewów ozdobnych, trawnik,scieżki z kostki brukowej, własny staw wraz z rzeką, Wszystko ogrodzone. Miejsce absolutnie urokliwe - las, zieleń, cisza, spokój i woda. Nie rzadko można zobaczyć sarnę czy zająca. Możliwośc dokupienia działki sąsiadującej o powierzchni 10000 m2. Nieruchomość jest sprzedawana z powodów osobistych. Gorąco polecam tą oferte, ponieważ rzadko można znależć takie miejsce z tak dobrym dojazdem do Warszawy. Zapraszam do oglądania nieruchomości .

Agent prowadzący:
Katarzyna Mączewska-Sroczyk
E-mail:
Telefon komórkowy:
602285935
Telefon biurowy:
227243480